Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty #

Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w Zakładzie Teorii Cząstek Elementarnych w Instytucie Fizyki Teoretycznej Wydziału Fizyki i Astronomii w zakresie: fizyki teoretycznej silnych oddziaływań w materii hadronowej, QCD oraz jej modeli efektywnych, teorii pola na sieci, jak również fenomenologii ciężkich jonów.

Do konkursu może przystąpić kandydat przyjęty na Studia Doktoranckie.

Osoba na stanowisku doktoranta-stypendysty będzie otrzymywała stypendium w wysokości 1 300 zł miesięcznie. Stypendium będzie finansowane przez okres 36 miesięcy  w ramach realizowanego w Instytucie Fizyki Teoretycznej, Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego grantu Narodowego Centrum  Nauki  (NCN)   MAESTRO,  p.t. “Krytyczne własności i fenomenologia gęstej materii  hadronowej” którego kierownikiem jest prof. dr hab. Krzysztof Redlich.

Dokumenty należy składać w Sekretariacie Instytutu Fizyki Teoretycznej, Uniwersytetu Wrocławskiego,  pl. Maksa Borna 9, 50-204 Wrocław do dnia 11.11.2014 r.

zobacz więcej...