Wybory 2016 #

Szanowni Państwo,

Wydziałowa Komisja Wyborcza ma przyjemność zaprosić pracowników niesamodzielnych na zebranie wyborcze, na którym spośród nauczycieli  akademickich naszego Wydziału, nie posiadających tytułu profesora bądź stopnia naukowego doktora habilitowanego wybierzemy 2 przedstawicieli do Uczelnianego Kolegium Elektorów.

Zebranie wyborcze odbędzie się w piątek, 5 lutego, o godz. 12:00 w sali 164 imienia prof. Rzewuskiego, w budynku przy pl. Maxa Borna 9. W razie braku kworum na pierwszym zebraniu drugie zebranie wyborcze odbędzie się w poniedziałek,           8 lutego, o godz. 12:00 w sali 164 imienia prof. Rzewuskiego, w budynku przy pl. Maxa Borna 9.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w Wyborach Przedstawicieli do Uczelnianego Kolegium Elektorów.

Z wyrazami szacunku,

Robert Bryl, Robert Falewicz i Janusz Miśkiewicz, Wydziałowa Komisja Wyborcza